Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi a véleményetek, húsnyúlnak?

Mi a véleményetek, húsnyúlnak?

Figyelt kérdés
ujzélandivöröset és kosorrukeveréket szaporítani illetve a tiszta ujzélandiról

#húsnyúl #ujzélandi rozsdavörös
2016. nov. 11. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Undorító. Szegény állatok, én nem fizetnék senkinek, hogy öljön meg nekem egy állatot.
2016. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek az elözővel, büdös gyilkosok börtönbe velük
2016. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem az állatvédő barmokra voltam kíváncsi a többi elmebeteg is kíméljen
2016. nov. 11. 20:31
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Hmmm....

A nyulakhoz bevallom, nem értek... De a húsok az egyik legegészségesebb. Alacsony zsír, magas fehérjetartalom. Én nagyon szeretem...


Akik itt gyilkosoznak, azok remélem, nem csak húst nem esznek, de gabonát és pálmaolajat sem.

Sokkal nagyobb bűn vadon élő állatokat megölni, élőhelyüktől megfosztani, mint haszonállatot megenni...

Ezek az állatok csak azért élnek, mert mi emberek szaporítjuk őket azért, hogy megegyük...

2016. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ha nem ettünk volna mi emberek húst már valószínűleg már rég ki haltunk volna
2016. nov. 11. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az említett fajtákkal nincs tapasztalatom. Nekünk pannon fehér van, ez az egyik legjobb húsnyúl. Jól értékesíti a takarmányt, jó a súlygyarapodása, nem is olyan kényes fajta.
2016. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

Válaszadónak: Gratulálok a barmozáshoz. Nembaj következő életedben nyúlnak fogsz újá születni és levágnak de senki nem fog sajnálni.


Másik hozzászoló: olyan nincs, hogy haszonállat, az ember az önzéséből kifolyólag kihasználja az állatokat. A gabona nem állat mivel nincs tudata, ezért azt meg lehet enni :) Üdv, nem olvasom el a további hozzászólásokat.

2016. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Úgy látom, a gabonás hozzászólásom igencsak félre lett értve...

Aratáskor egész nyúlcsaládok, őzek kerülnek betárcsázásra, nem beszélve a földön fészkelő (sok esetben ritka, védett) madarakról....


Pálmaolaj: Az egyik legolcsóbb növényi zsír, rengeteg feldolgozott élelmiszer tartalmazza...

Rengeteg majom pusztul el amiatt, hogy a pálmaligetek kedvéért kiirtásra kerül az élőhelyük.

2016. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz válaszolni ne írj nem akarok folyatni mert nem vagy tisztába a természet törvényeivel
2016. nov. 13. 11:37
 10/20 A kérdező kommentje:
mármint vitát
2016. nov. 13. 11:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!