Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem tudja kinyitni a tyúkom a...

Nem tudja kinyitni a tyúkom a szemét. Miért?

Figyelt kérdés

Mar korabban is kiirtam rola egy kerdest.

Szerintem olyan mintha osszeragadt volna a szeme, kamillaztam de nem lett jobb.


2017. jan. 23. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. jan. 23. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Neken sajnos nincsen tyúkom,de szerintem gapcsold be a laptopod/telód/amin van Google,írd be hogy állat kórház és nézd meg hogy ott tyúkot is vizsgálnak.Boztos hogy lesz sok sikert!;)
2017. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked tyúk a háziállatod?
2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van 6 tyukunk es o az egyik. Nem levagasi celra vannak.

Mellette van kutyam is:D

Es ezt a pipit napok ota apolom es sajnalom ot.

2017. jan. 23. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem levágási célra vannak, akkor minek tartod? :DD

Asszem én meg veszek egy vadkant a kutyám helyére.

2017. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tojas miatt.
2017. jan. 24. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj az ostoba firkászokkal. Én is minden állatot sajnálok és próbálok meggyógyítani, nem rögtön levágni. Sajnos érdemleges választ nem tudok adni a kérdésre, mivel ilyen esetünk még nem volt. Más elváltozás is van a szemén - váladékozás, duzzadás, pirosság, egyéb? Ha fertőzést kapott, és nem segít a kamilla, akkor lehet, hogy antibiotikumos szemcseppre lenne szükség, vagy egyéb, szemfertőtlenítésre alkalmas cseppre. Lehet, hogy humán patikában kapható szer is segít. Ha nem fertőzés miatt van, akkor szerintem ez inkább másodlagos tünete valami egyéb betegségnek, és nem biztos, hogy sikerül megállapítani, mi az. Enni tud?
2017. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, igy nem is eszik es inni sem tud. :(

Bekenem neki todradexel, az human es kutyaknak is jo. Remelem neki is.

2017. jan. 24. 10:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy van a tyúk?

Én sem levágásra szánom a tyúkjaimat, ezért megértem, hogy meg szeretnéd gyógyítani.

A helyedben felhívnám az állatorvost, hátha van valami javaslata. Remélhetőleg nem olyasvalami, amit a többiek is elkaphatnak.

2017. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!