Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy darab fürj tojást minyiért...

Rémes Krisztián kérdése:

Egy darab fürj tojást minyiért lehet el adni? Néztem interneten is csak hátha van valaki aki ebben utazik.

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt engem egyszer alaptalanul leugatott valami falusi/kisvárosi suhanc, mert azt merészeltem írni, hogy 30-35 forintokért hirdetik a neten a (tápos) fürjtojásokat, ezzel szemben én azt írtam, hogy a táppal felnevelt és vacak körülmények között tartott fürjekhez képest a maximálisan etikusan tartott, 100% BIO tojások darabját 25 forintért (jóval kevesebbért) adnám - erre ez a (szerintem valami nagyon kis városban, annak is a szélén, a világ végén élő) siheder beugatott, hogy "azt maximum csak szeretnéd, nálunk a fürjtojások darabjait röhejesen olcsón, 10-15 forintokért hajlandóak csak venni, meg, hogy ő még nem látott se bio, se etikusan tartott tyúk, vagy fürjtenyészeteket". Mondtam ennek a hitetlenkedő (erősen trollkodó szagú) kis hü.lyének, hogy az lehet, hogy világvégi helyeken ennyiért megy csak el (még a BIO(!!!) is), de nagyvárosokban(!), azok piacan, sőt interneten bizony (ha hiszi, ha nem) 30-35 forinokért is meg lehet szabadulni tőlük. Nagyon éretlen kisfiú lehetett, mert azt, amit tapasztalatnak hívunk (az ember A SAJÁT nagyvárosában TUDJA, hogy mi mennyiért megy el - egy kis troll ürge hiába is akarna szedett-vetett téveszméivel traktálni bárkit is, ha a másikból (ellentétben ennek idióta fejével) A TAPASZTALAT szól), tehát amit tapasztalatnak hívunk, vagyis a BIZONYÍTOTT TÉNYEKET ez a nagyon éretlen kisfiúcska valamiért (őszintén, még csak nem is érdekel miért) nem akarta felfogni.


Szóval kérdező: ha olyan helyen laksz, ami valami marhára kicsi város lehet, mint ahol ez a szerintem trollkodó önjelölt makacs pacák lakik, akkor ott (ezek alapján) lehet, hogy csak 10-15-ért fogod tudni eladni darabját (hisz nála csak ilyen nevetséges pénzekért mennek el ezek a termékek), de ha vele ellentétben egy nagyobb városban élő tapasztalata érdekel, akkor akár (ha jó helyen vagy jó időben) 30 forintért is elpuskázhatod darabját.


Ugyanis a - nagyvárosi - tények kizárólag én mellettem szólnak! ;)

2017. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen emberek biztos, hogy nem értenek az ilyen dolgokhoz. És az információt előre is köszönöm
2017. febr. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!