Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kifejlett tyúkhoz, kakashoz...

Kifejlett tyúkhoz, kakashoz berakhatom az előnevelt 3 hetes csirkét? Nem bántják?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
De bántják.
2017. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem teheted be mert megverik de még meg is ölik őket sajnos!

Én a fiatalokat csak akkor szoktam az öregekkel egybeengedni amikor már majdnem egy a méretük és még akkor is kipécézik őket szóval lassan szokják meg.

2017. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajaj!Akkor csinálhatom az új helyet,elkülönítve!
2017. ápr. 9. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező először hozol fiatal csirkét meglévő felnőttekhez? Én őket amíg nagyon picik és vannak ilyen hidegek (a három hetes elég kicsi még nem tollasodott ki rendesen) gyakran ládában tartom (vannak ezek a hosszú csibenevelő ládák több négyzetméteresek) illetve zárt helyiségben mert hamar megfáznak még. Később csak fokozatosan szoktasd a kinti klímához mert a hirtelen váltástól is baj lehet.
2017. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írja,hideg van még nekik kint. Én is ilyenkor még zárt helyen tartom őket,sőt még lámpázok is.
2017. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebben a változékony időben hamar elhullik a csirke. az infra lámpát még bőven lehet nekik égetni. nem szabad összeengedni őket idősebb állománnyal, mert azonnal elverik megölik őket. még pár hét különbség is végzetes lehet.
2017. ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!