Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Valaki ért a kecske és a...

Enkidu kérdése:

Valaki ért a kecske és a birka tartáshoz? 1-2 nm területen néhány állatot tartanék, de semmi tapasztalatom a témában.

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
1-2 nm területen???? Inkább a gyógyszered után szaladj, mert nagyon elgurult!
2017. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon el vagy tájolódva, azon az 1-2 négyzetméteren megfordulni tud csak EGY szerencsétlen állat nem vegyes fajtából néhány. Egy állatnak lenne maximum éjszakai állásnak jó úgy, hogy napközben egy nagy legelő területen van. Látszik hogy semmi tapasztalatod, ha ez nem egy provokatív kérdés akkor olvass utána mit igényelnek ezek az állatok.
2017. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az előző válaszoló gonoszan, de igazat mondott. Az szinte állatkínzásnak minősül, 1 nm-en maximum 1 állat ha elfér, de az mozogni nem fog sokat, mivel nincs hova. Szerintem minimum 10 nm, de lehet keveset mondtam.
2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, 1-2 ezer nm-et akartam írni, csak lemaradt. Nyilván az ólméret az más kérdés, az lenne kb. 5-10 nm szerintem.
2017. jún. 4. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket!
2017. jún. 6. 21:34
 7/7 A Tengerész ***** válasza:
100%
Kicsit OFF, de én egy kecskének köszönhetem, hogy élek. Anyámnak nem volt teje ( 42 kilós volt amikor engem megszült, éheztek a háborúban) és akkoriban tápszer sem létezett. Viszont a szomszédban volt egy kecske, annak a tejével tápláltak (vízzel hígítva, mert amúgy túl zsíros), ha holnap meghalok (72 vagyok) már akkor is megérte. Sok szerencsét a kecsketartáshoz, az biztos, hogy bármekkora telked is van ( az az 1-2 m2 elsőre ijesztő volt)fűnyíróra nem lesz szükséged.
2017. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!