Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kotlóst le lehet vágni?

A kotlóst le lehet vágni?

Figyelt kérdés
Azt mondták a rokonságban hogy a kotlósnak kotlási láza van és ezért nem lehet levágni .

#vágás #csibe #kotlós #kotlási láz
2017. jún. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért? Nem akartok kiscsibéket? Kotlós szerény tudásom szerint az a tyúk, aki ül a tojásokon. Vagy már kikeltek?
2017. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mármint ha nem megültetett kotlósra gondolsz ami nem ül tojásokon, szerintem minden további nélkül le lehet vágni, bár nekem nem lenne szívem rá pont ebben az időszakban.
2017. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Miért ölnétek meg ? Had éljen keltessen , tele van feleslegesen kivégzett csirkékkel minden üzlet .
2017. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még... Olyat viszont igen, hogy nem akarják ültetni a kotlóst megfürdetik. Be szokott válni, utána már nem akar kotlani.
2017. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kotlósnak valóban magasabb a testhője, kvázi láza van, de nem hallottam olyanról, hogy ilyenkor nem vágható le.

Ha nem akarjátok elültetni mártsátok egy vödör hideg vízbe. Általában 1-2 alkalom után már abbahagyja, én egy hétig szenvedtem vele...

2017. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Hülye aki ilyen sovány állapotában levágja + büdös a húsa.De jó étvágyat hozzá.
2017. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kotlás maga, egy lázas állapot. Ettől megváltozik a hús minősége és nem pozitív irányba.
2017. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akotlóst valóban nem szabad levágni, csak a normál állapotba kerülése után. Vízbe tenni tilos, mert tüdőgyulladást kaphat és elpusztul. Ha különzárod egy kisebb ketrecbe 3 napra, akkor elmúlik a kotlása. Vízet azért adj neki inni!
2021. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!