Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit tegyek ha találtam egy...

Mit tegyek ha találtam egy kiscsibét?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki enni,inni? hogyan tartsam?
2017. jún. 29. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tiszta vizet, finomra darált buzát

etetni kell

2017. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Buzadara,kukoricadara kapható az élelmiszerboltban is azzal is etetheted.esetleg àllateledelboltban vegyel neki valami tapot.viz is kell neki.meg egy elkeritett kis resz vagy nagy doboz amiben jarkalhat beleteszel neki enni inni.mert osszeszarik mindent.sajnos a csirke budos.takaritani kell rendszeresen korulotte ha nincs kerted es bent akarod nevelni.vagy add oda olyannak aki csirket tyukot tart.
2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! Estére annyit tudtunk most tenni, hogy beletettük ilyen karcsonyi mamuszba, amit már nem használunk, hogy meleg legyen neki.
2017. jún. 29. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a mamusz nagyon aranyos :) kérdezd meg a szomszédokat nem e tudnak róla valamit esetleg nem e az övéké.
2017. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát, az a helyzet, hogy a macska hozta valahonnan, nem bántotta, és ez nem az első alkalom, de az előző alkalommal sajnos elpusztult a csibe. Nem tudjuk honnan hozhatta. Úgylűtszik a macska szert csibékkel játszani.
2017. jún. 29. 22:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem akar enni és inni a csibe, csak alszik. elé tettünk vizet,búzadarát de nem foglalkozik vele. Csak fekszik,kicsit elterülve. milért?
2017. jún. 30. 10:37
 7/12 anonim válasza:
Szerintem hiányzik neki a családja. Meg fogja ott szokni nálatok, remélem
2017. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Execlor válasza:

ha szomorkodik valszeg meg fog halni..

ne fűzzetek hozzá nagy reményeket

2017. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szegényke :((

Valószinű megsérülhetett,nagyon kis torekenyek a csibék és megsérthette valahogy a macsaka.Elviheted allatorvoshoz de nem tudom mit tudna kezdeni vele.A mamusznàl azert nagyobb terulet kell neki!minimum egy nagyobb ciposdoboz!! Legyen elotteva talka egyikben viz masikban kaja.hogy barmikor elerje.tűző napra ne ted,de legyen egyenletes kellemes melegben.remelem rendbejon!

2017. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Evett,ivott, majd bement aludni a mamuszba és ott vegleg elaludt.:(
2017. júl. 2. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!