Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lehetséges, hogy megette a...

Lehetséges, hogy megette a kotló a tojásokat?

Figyelt kérdés
Elv. holnap reggel kelnek ki a kiscsibék, ma reggeltől nézegetem, hogyha hátha kelnek már, vagy esetleg segíteni kell valamelyiknek a tojás feltörésében. Az elejém 15 tojás volt alatta, 1-et összetört az első nap, így maradt 14. Utána szépen ült rajta, és 2 hete már nem is nézegettük őket. Ma néztem volna meg, és látom hogy 8 maradt. Lehetséges hogy megette? Vagy esetleg elvitte valamilyen állat? Egy patkány volt, azt a kutya megölte, azon kívül én nem találkoztam többel.
2017. júl. 22. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

előrordulhat

a kotlós megeheti a tojásokat,de akkor szokott nyoma lenni, olyan mázgás a tobbi tojás, a fészek alja is kicsit nedves, beállt.

2017. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
ha valami állat viszi el az a tyúkot sem kíméli. De amúgy a tyúk is eltűntetheti a tojásokat. tudja ő hogy melyik nem jó azt nem tartja maga alatt.
2017. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!