Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mért fontos a vietnami malacot...

Mért fontos a vietnami malacot kiheréltetni? Ha ugy alakulna hogy mégse vágjuk le akkor végülis nincs szükség erre a fájdalmas beavatkozásra. Ha mégis muszaly akkor miert?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor miért tartod ha nem akarod levágni? ha tudod külön tartani egyedül, elzárva a többi állattól akkor megtarthatod a férfiasságát
2017. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulzott álatbarát vagyok tehát mèg kicsi a malac de a kutyával meg a macskával jatszik szoval nem lesz levágva. De halotam azt is hogy megvadulhat?
2017. aug. 1. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatbarát vagy, akkor ki kell herélni. Ugyan is amikor ivarérett lesz, az eredeti kannal élet-halál harcot vívnak a falka vezetésért. Vagy az egyik, vagy mindkettő elpusztulhat.
2017. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De csak egy malac van. Kutyaval szokot jatszani az is kan de szerintem a kèt állat fajnak semmi köze egymashoz.
2017. aug. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!