Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit kell tenni, ha a kecske...

Mit kell tenni, ha a kecske egy napja nem eszik?

Figyelt kérdés
Fiatal még, másfél éves bak, és mindig a legjobbakat kapja. Reggel óta nem eszik valamiért, szerintetek? Egészséges, és társai is vannak, rajta kívül még egy anyaállat és két gödölye is van. Szóval, szerintem nem lehet arra fogni, hogy magányos lenne. Naponta foglalkozok vele, aztán meg valamiért úgy döntött, nem eszik. Megnéztük már a fogait, ínyét is, nincs velük baj. Ha ez tovább fajul, tehát, ha holnap reggelig nem eszik, kihívom az állatorvost. Vagy ezt már korábban kellett volna?

2017. aug. 20. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ, melege van lehet, nem kívánt enni. Na majd figyeld meg ma. Mit kap enni amúgy, mindig ugyanazt ? Kínáld valami mással.
2017. aug. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eszik! :D Ma már evett, délelőtt, meg még utána is, de azért köszönöm.

Hát, ilyen kevert kecsketápot, széna, a fű, amit olykor megállás nélkül pusztít, meg ilyen kis apró finomságokat, gyümi, zöldségek, szóval nem panaszkodhat a gyomra. :D

Nem kellett állatorvos, szerencsére. Hogy mi volt a baja, nem tudom, lehet, hogy tényleg csak a meleg, mivel ma lehűlt kicsit a levegő, elég sokat esett, az bizonyára akkor jót tett neki.

2017. aug. 20. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó :D
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 toth lászló 2128 válasza:
lehet bezabált ilyenkor nem eszik 1-2 két napi nekem is ez az egyik birkámal
2017. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!