Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy vágjam le a kacsámat?...

Hogy vágjam le a kacsámat? Sosem csináltam még ilyet.

Figyelt kérdés
vettem 5 darab kacsát és elég szép nagyok már. Szeretnék a hétvégére levágni 2-t belőle, de én még az életben nem csinálétam ilyet. a kacsák egészségesek és jóltápláltak. Én neveltem fel őket. Budapesti vagyok részben, van 3 lakásom budapesten, ott nőttem fel, most 1.5 éve élek a házamban Pest megyében Budapesti aglomerációban. HELP?
2017. nov. 1. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha még sosem csináltad akkor célszerű lenne megkérni valakit hogy segítsen. Egy dolog az elmélet, és egy másik megtenni.
2017. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyugi, megteszem én. Az én bajom az, hogy hogy kell megfogni, majd lógatni hogy ne maradjon benne vér, mert azt hallottam ha vér marad benne akkor oda a hús.
2017. nov. 1. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon éles kés kell hozzá, és legkíméletesebb, ha ketten csináljátok. Nem írom le, hogy miként kell, inkább fizess két sört valakinek, aki csinál ilyet, mert másként csak kínozni fogod a madarat. Nézd meg, és tanuld, hogy kell csinálni, és ha ügyesek vagytok, még a vérét is megsütheted.
2017. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

"Régen vertem már agyon kutyát, amikor az megveszett"


Reméljük ültél is miatta sitten....

2017. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem dicsekednék vele hogy agyonvertél egy kutyát...
2017. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! Megjegyzem, a 90-es években- amikor valószínüleg nem is éltetek még- egészen másként voltak a törvények, nem volt ilyen erős állatvédelem. akkoriban ha volt valakinek puskája és megveszett a kutyája, simán lelőhette. a világ változik, mamár nem tennék ilyet.
2017. nov. 1. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Erre is vannak videók a neten keress rá. Nyakát kell elvágni éles késsel miközben lefogod a lábaddal . Másik megoldás a tölcsérbe húzás amiből csak a fejét húzod ki,aztán nyissz.


[link]


kreatívan elkészíthető ez a készség akár lemezből akár utcai bójából is.

2017. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, éltem már a kilencvenes években. Pont leszärom milyen állatvédelmi törvények voltak, az állatkínzás az állatkínzás akkor is. Legalább ne hirdesd ilyen fennkölten a kegyetlenségedet.


Egyébként meg személyes tapasztalat hogy nem olyan egyszerű levágni a kacsát, nem úgy van mint a csirkénél hogy elvágod a torkát és annyi, fél órán át még kínlódni fog szerencsétlen. A a torok után a tarkóján a csigolyákig is be kell vágni hogy eltaláld az ütőeret és kivérezzen fél perc alatt.

2017. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi ketten szoktuk, betekerhük egy zsákba (előtte lábát összekötjük). s egyikünk erősen fogja, még a másik elvágja a nyakát,s fogjuk amég nagyjából ki nem vérzik. Utána még felkötjük valahova a lábánál, mert valóban tudnak sokáig vergődni.
2017. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Van három házad Pesten, ez nagyon fontos a kacsavágáshoz (!), de két kacsa levágásához HELP? kell.

El kell vágni a nyakát és kivéreztetni. Kopasztóvízbe mártani, majd a tollakat kitépni, megmosni, kibelezni, ha kell darabolni.

Hová "fejlődött" ez a világ!

2017. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!