Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » SOS! Kiscsibék keltek ki,...

SOS! Kiscsibék keltek ki, honnan tudok gyorsan tápot venni nekik?

Figyelt kérdés
Mamáméknál vidéken észrevétlenül keltek ki kiscsirkék, ott ilyenkor nem árulnak napos csibéknek tápot, engem bíztak meg ,hogy rendeljek netről nekik, de nem tudom melyik webáruházból szállítanák ki péntekig nekik ha most megrendelem. Gondolom Budapesten nem nagyon árulnak ilyet. Jelenleg darált kukoricával etetik őket.

2017. nov. 1. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress rá, hogy a lakóhelyedhez hol van legközelebb olyan hely, ahol árulnak tápot. Budapesten is biztosen lehet találni, a külsőbb kerületekben többen tartanak haszonállatokat. Aztán holnap menj el érte személyesen, az a leggyorsabb.
2017. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, el fogok menni, csak 10-20 kilós zsákokat nem szívesen cipelnék bőröndben,csak ha lenne kisebb kiszerelés :D
2017. nov. 1. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Kéred, hogy mérjenek ki neked. Bármelyik gazda boltban kapsz.
2017. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!