Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem végzi a dolgát a...

Miért nem végzi a dolgát a kakasom?

Figyelt kérdés

Vettem egy szép kiskakast, egy fogolyszínű itáliait. 2 évesnek adták el, de nagypapám megállapította, hogy legalább 3 éves. Figyelgetem már napok óta, de sajnos alig hallom kukorékolni, vagy nem is láttam még pitélni sem. Egész nap szinte csak áll, néha tollászkodik, vagy kapirgál. Mi lehet a baj? Túl öreg lenne? Vagy csak a tél és a hideg miatt ennyire nem kakasos?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(U.i.: tudom, hogy lehet átvertek vele, úgyhogy kérek mindenkit ne ezt inkább ne firtassuk...)



2017. dec. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet még nem barátkozott meg a környezettel.

Én nekem amikor egyik ismerősöm felajánlotta hogy nekem adja az egyik japán kakasát ami kb másfél éves volt akkor, közöltem vele hogy ha ráér akkor csak pár héttel később vinném el amikor megjönnek az új tyúkok, mert az előzőek már öregek voltak és akkor kezdtem levagdosni őket, meg hozzájuk már nem akartam új kakast, mert tudtam hogy a régi tyúkok annyira összenőttek hogy csoportosan kinyírták volna a kakast, vagy ha nem is de tuti verekedtek volna vele. Pár éve amikor szintén szereztem egy kakast már összeszokott tyúkok mellé tettem be és szó szerint megtámadták, a kakas az fiatal volt még egy éves sem volt, külön kellett tegyem napokra és csak pár percre engedtem őket össze hogy szokják egymást akkor is kezembe egy seprűvel amint láttam hogy egyik tyúk támad rá már ütöttem is le róla.

De a mostani Japán kakasom sem kukorékolt meg kufircolt a tyúkokkal jó pár napig, csak simán elvolt, aztán amikor már megszokta a környezetet ahogyan a tyúkok is, mert ők sem bátorkodtam szét a tyúkudvarba csak a zárt helyiségükben voltak csoportosan. Egyenlőre még idő kell aztán majd kiderül mi lesz.

2017. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Akkor türelmesen várok. Ami azt illeti, már egyszer aktivizálta magát. A verekedésben pedig rendre ő győz. :)

2017. dec. 26. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Effeminált.
2018. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!