Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Bak patkányt találtam a...

Bak patkányt találtam a nőstény süldő nyulaknál, (Húsnyulak). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt volt. Az ól ahol tartom őket két részre van osztva. A másik felében a bak nyulak vannak. A patkányt már likvidáltam.

Az egér ragasztó és lecsapós patkányfogó helyett elkezdtem mérget kitenni nekik.

De a következő érdekel: akár párosodott velük akár nem, távolítsam el a nyulakat a fertőzés veszélye miatt? Tehát nem is kerülnének elfogyasztásra.


2018. jan. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Te miről beszélsz? Ugye nem arra akarsz kilyukadni hogy a nyulakkal párosodott a patkány? Mert ilyen szintű hozzáértéssel nem is tudom hogy tarthatsz haszonállatot ha ezt se tudod hogy ezek nem párzanak egymással. Semmi bajuk nincsen, a patkány pedig az élelemért ment be, a nyulakkal semmi teendőd nincs viszont az ól nem jó ha bemegy a patkány.
2018. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne edd meg, add nekem!

(Ha a nyulakra gondoltál, ha a patkányra, azt ásd el)

2018. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Ez csak feltevés, falusi mende-monda alapján. Nem kell fennakadni rajta. Nekem is furcsán hangzik.
2018. jan. 21. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor te se akadj fent rajta, mert így butaság az egész kérdés. A patkány nem párzik a nyúllal, azonban megtámadni a fiatalokat megtámadhatja, és ha olyan, betegségeket terjeszthet. Gondoskodni kéne a kiirtásáról, de arról főleg elsősorban hogy ne juthasson be a nyulakhoz.
2018. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!