Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy anyakecske nem engedi a...

Egy anyakecske nem engedi a kicsinyeit szoptatni. Ilyenkor mit kell tenni hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Kezdő kecsketulajdonos vagyok. 5 napja megellett az egyik kecském. Sajnos 1 kicsit ellett. Ezért hoztam mellé még egy kicsit de azt nem akarja elfogadni. Ma az a helyzet fogadott hogy a jerke kissé zaklatott és vad. Nem engedi enni egyik kicsinyét sem és még engem sem néz jó szemmel és ha közelebb megyek hozzá akkor támad. Azt szeretném tudni hogy hogyan lehetne azon változtatni hogy engedje a kicsinyeit táplálkozni?
2018. márc. 17. 11:09
 1/1 kovács lászló1997 ***** válasza:

Le kell fogni az anyát az se baj ha le kötöd H a két kicsi had egyen

Próbáld a kit kicsit össze dörzsölni H egyforma szaguk legyen mert az idegent nehezen fogadják el

2018. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!