Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mai fiatalok vágtatok már...

Mai fiatalok vágtatok már csirkét, és fel is dolgozzátok ha kell?

Figyelt kérdés
Csináltál már ilyet? Vágás, kopasztás? Milyen gyakran?
2018. máj. 18. 21:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy.
2018. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
35 èves vagyok. Az még fiatal? (légyszilégysz :)) ) Igen,mamámtól tanultam meg. Ritkàn,mert csak nagyapámtól kapunk néha élőt...2015-ben vágtunk utoljára. Akkor 3 kacsát. Bár a megölésében segített a férjem (baltával lecsaptuk őket egy pillanat alatt),de a kopasztást,tokozást,perzselést,darabolást egyedül csináltam. Anyukám csak akkor nyúlt hozzá,mikor már darabokban volt. Nem nagy kunszt amúgy... De azért a zúzabontás különleges pillanata a dolgoknak :)
2018. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem és nem is fogok soha. Nem az én világom, már gyerekként sem tudtam nézni. Széplélek nem vagyok, s ha muszáj lenne (eddig nem volt az. nagyon könnyű vegaként élni, mit mondjak), megfelelő eszközzel meg tudnám ölni a jószágot, gondolom, de az a hosszas nyiszálás, azt nem.
2018. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Ó, a baltára én is gondoltam, hogy az szimpatikusabb, de amilyen béna vagyok, mást találnék el.

Amúgy én 42 vagyok, szerintem elég fiatal, fel sem merült, hogy ne szóljon nekem a kérdés :D Nem nőttem fel.

2018. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Persze, 23 éves nő vagyok és a baromfitól a nyúlon át a disznóvágásig mindenhez odaállok.
2018. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
15 éves vagyok.Tartunk itthon tyúkot.Régebben segítettem apának,ma már nem bírom.Vagyis lehet bírnám,de inkébb kihagyom a megölést. A kopasztásban segítek szívesen,a felbontást meg anya csinálja.Azt csak nézni szoktam.:)
2018. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Csirke, pulyka, kakas, kacsa az eddigi mérleg. A pulykavágást messze jobban szeretem, a vágás után megadja magát, míg a kakas 2 perc után is küzd még.

Azért az se jó pillanat amikor a böllér be van bhbhszva és kiszabadul a disznó, aztán be kell fogni. Akkor fogadtuk fel utoljára azt a kóklert.

2018. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Levágni nem merem, a többit megcsinálom. 21N
2018. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
70%
Falun élek egyértelmű hogy igen.
2018. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Én a vonat alá lököm, ami megmarad abból pörkölt lesz.:-))
2018. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!