Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vágott már valaki élő csirkét...

Vágott már valaki élő csirkét panelba?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem be panelba de nem tudom megszokni a bolti csirkét, ezért vennék a piacon élőt és itt dolgoznám fel panelba. Kérdezném én tollat, beleket hova teszitek? Köszi a segítséget.
2018. aug. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szemetesbe, hova máshova?
2018. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Húzd le a wc-n.
2018. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak hogy csirkét, de még lovat is vágtak! Tessék, itt a cikk:


[link]

2018. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a biokukába, de nem a lakásban tartogatva, hanem mihamarabb leviszed a nagykukába. Ez a legkisebb bajod lesz egyébként, ugyanis kivéreztetéskor szét fog fröcsögni a vér a helyiségben, ahogyan vergődik...
2018. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha van valamilyen ragadozó állatod, az szívesen megeszi a belsőséget - egészségesebb és normálisabb, mint a hülye tápok. A tollakat nyilván a kukába.
2018. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

a kádban levágod, a beleketem meg egyebek egy szemeteszsákba elkötöd és leviszed, ennyi


vagy inkább legyél vega, azt jobban szereti a csirke is :DDD

2018. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2018. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még oké hogy mondjuk kádba levágod a vér miatt hogy ne legyen minden összefröcskölve és forrázod, de a forrázás és az ázott toll szaga meg utána a pihék "lepörzsölése" istentelen büdös, ha nincs teraszod én ezzel nem büdösíteném a házat. Mondom ezt úgy hogy nagyon sok csirkét vágtam, persze kertes házban, udvaron.
2018. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
20%

Amikor vágod, vetkőzz meztelenre, ( úgy kevésbé izzadsz meg ), vegyél fel esőkabátot, és a fürdőkádban intézd a vágást, ott a legkönnyebb összetakarítani.


Ha nincs gáztűzhelyed, csak villanytűzhely, a perzselést pedig az erkélyen tudod megcsinálni, szélcsendes időben, hogy a pernyét ne vigye szerte szét.


Ha megvacsoráztál, a legközelebbi buszmegállóba vidd le a belsőségeket. A szabad levegőn kevésbé szagosak, és azokat a kukákat mindennap ürítik.

2018. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mantis religiosa ***** válasza:

Rendőrfeleség épp paprikás csirkét csinál. Pont végez a bontással, mikor hazaér a férj, és mivel sürgős, egyből bemegy a wc-be. Eltelik 10 perc, majd még 20 perc, és újabb 10 perc mikor végre kijön.

- Mi tartott eddig? kérdi az asszony.

-Kisz@rtam a beleimet. válaszol a férj.

- És nem fájt? kérdi a feleség.

- Az nem, csak amíg visszatömködtem...

2018. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!