Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Az első csirkevágás után...

Az első csirkevágás után vágtatok még csirkét?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki azt mondta hogy neki ez nem megy? Vagy utánna is simán vág csirkét?
2018. szept. 9. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nem olyan rossz dolog ez, mondhatni hozzátartozik az élethez. Persze könnyű elmenni a boltba és húst venni, úgy nem kell gyilkolászással bemocskolni a kezed de a vége ugyan az. Én pedig tudom, hogy nálunk a csirke boldogan élt, kapirgált az udvaron és bevégezte a célját. Nem pedig egy bolti agyon etetett, proteinezett 1 honap alatt felnevelt megkinzott állatot eszek.
2018. szept. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én magam nem vágtam csirkét, de mamámnak mindig segítettem benne, gyerekként is. Csirke, kacsa, liba. Talán egyszer volt egy igazi walking dead pillanat, mikor a fej nélküli baromfi még ment egy pár lépést, de nem ért nagy trauma miatta.
2018. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak asszisztens voltam mindig is, de nem élveztem. Tehát elkapni, átadni, végig nézni, majd feldolgozni. Ma is megcsinálnám ha kellene, de nem tartozik a kedvenc mulatságaim közé.
2018. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Anyámnak mindig a tesóm segített levágni a kakast, tyúkot, libát. Amikor 1-2x nem volt tesóm, akkor én csináltam. A kés amikor nem vitte a tolla, bőre miatt, akkor egy fadarabot a nyaka alá, és bárddal. Gond nélkül.


Le lehet pontozni, ha erre megy ki a játék.

2018. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!