Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szeretnék állatokat tartani,...

Szeretnék állatokat tartani, de a feldolgozásához nem értek. Kitől, hogyan lehet ezt elsajátítani?

Figyelt kérdés
Vidékre fogok költözni a közeljövőben. Szivesen tartanék tyúkot, kacsát, disznót de leölni nem tudnám őket sosem csináltam ilyet. Kitől, hogyan, mennyi idő alatt lehet ezt elsajátítani?
2018. nov. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tudnék állatot ölni. Inkább mentem őket.
2018. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mentális okokból nem tudnám megölni habár úgy is biztosan sajnálnám dehát azért nevelném. Hanem úgy nem tudnám megölni és konyhakésszé tenni, mint ahogy kocsit se tudok szerelni vagy nem értek a tetőfedéshez :D
2018. nov. 26. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Disznóvágáshoz böllért lehet hívni, tyúkhoz nem tudom... Megkérdezed a szomszéd Kati nénit, hogy tud-e tyúkot vágni?:'D

Mármint komolyan, nézz szét a környéken, kinek van csirkéje, kacsája, és kérd meg, hogy segítsen neked, szerintem biztos fog tudni segíteni.

2018. nov. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!