Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek a dög patkány...

Szerintetek a dög patkány tehet az egyik kedvenc tyúkunk haláláról?

Figyelt kérdés

Szóval volt 3 megmaradt tyúkunk, de ők nagyon a szívünkhöz nőttek, így őket már kedvencként tartottuk.


A legegészségesebb, legjobban táplált, legaktívabb, falánk tyúkunk egyik napról a másikra lesántult az egyik lábára. :(

Ettől fogva pár hét alatt lefolyt igazából az egész, egyre nehezebben mozgott, sokat gubbasztott, majd megvakult. :(

Elé tartottuk a tálat, hogy egyen, olyankor eszegetett is, bár korántsem annyit mint régen... de hiába gondoztuk, pár nap múlva kínok között meghalt.

Ő mindig lent aludt a szalmában, nem ülőn, mint a másik 2, és mivel még mindig küzdünk a rohadt patkánnyal, ami már az ajtajukat is szétrágta, utánaolvastam és döbbentem láttam hogy tyúkokat is megtámad a dög!!

Szerintetek elképzelhető hogy az a mocsok patkány okozta a tyúkunk szörnyű halálát? :(



2019. jan. 3. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
A patkányt is megilleti az ártatlanság vélelme.
2019. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

A patkány általában a hátsó felüket szokta megrágni.


Amúgy ha ennyire kedvenc tyúkod volt, akkor nyugodtan megtömhetted volna.


Én csináltam ezt egy jércével, pedig nem volt kedvenc, csak sajnáltam volna, ha megdöglik. Két hétig minden nap 70 szem kukoricát raktam egyesével a csőrébe, szerencsére rendbe jött. Ha nem etettem volna, akkor biztos, hogy nem éli túl.


Patkányt pedig tűzzel-vassal irtani kell!

2019. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!