Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit csináljak a kotlós tyúk...

Mit csináljak a kotlós tyúk fészkével? Rakjam őket új fészekbe?

Figyelt kérdés
kb 2 két hete kaptam egy kotlós tyúkot tojásokkal, meg is csináltam neki a fészket, ahol tud költeni, de a napokban valami eszméletlen büdös a fészek, mert oda ürít. Rakjam új fészekbe, vagy mit csináljak vele? A tálat meg a vizet már arrébb tettem hogy felkeljen rendesen.

##kotlós ##tyúk ##kiscsibe ##fészek ##olyanbüdöshogymindjártelájulok
2019. máj. 1. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En sohasem szoktam engedni hogy magatol leszalljon a feszekrol. Ha van kotlosom akkor mindennap ugyanabban az idopontban idopontban leveszem a feszekrol es megvarom meg urit es porfurdozik es visszateszem.Kajat es vizet mindig teszek ele kis tejfeles dobozban.

Azt javaslom rakd at uj feszekbe es csinald ugy ahogy en szoktam.

2019. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
napi egyszer kiengedem az ólból, ahol a fészek van, ha visszamegy a tyúk, akkor visszazárom, sose volt gond, mindig kikeltek. 3 hét alatt kelnek ki, lehet nem ült a tojásokon rendesen vagy nem jól forgatta a kotlós és megzápultak
2019. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha rendesen ül a kotló, akkor tedd új fészekbe. Egyetértek a korábbi válaszolóval. Vedd le reggel és este a fészekről és engedd, hogy ürítsen, kicsit porfürdőzzön. A "rendes" kotló gyorsan visszamegy magától, de van olyan amelyiket vissza kell tenni.
2019. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!