Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Érdemes kecskét tartani?

Érdemes kecskét tartani?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy kecskét eltertani?

2019. máj. 6. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Mit szeretnél egy kecskével ez attól függ
2019. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
16%
Ha elég erős vagy hozzá,hogy tartsd, viszont kecskét eltartani valamitől már nehezebb.
2019. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
21%
Ha a portád megfelelő méretű és nem szeretnél füvet nyírni akkor kecske vagy birka elvan rajta, aztán levágod, és tudod mit eszel.
2019. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a szomszédoknak akarsz borsot törni az orruk alá,akkor érdemes. Mert idegbajt kapnak a mekegésüktől:D
2019. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes gondolom. Ha kertes házban élsz és van hozzá tartozó kert ahol lehetőség van némi lucerna kaszálóra, fűszéna gyűjtésére akkor két kecske ellehet.

Én is most tartok először, néhány nap múlva hoznak nekem két kiskecske lányt, már alig várom és éppen a karámot készítem nekik. :-) Hobbinak és a tejéért szeretném, vágni nem.

2019. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!