Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Meg lehet szokni a méh csípést...

Meg lehet szokni a méh csípést. Méhészkedünk. L?

Figyelt kérdés
Úgy értem lesz idő mikor nem dagad 3x-ra a csípés helyén.Méhészkedünk

2019. máj. 10. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam hogy hozzászokik a szervezet. 30 év méhcsípéstől mentes városi életben kialakult egy kis allergiám. (Előtte 20 évig falun azért szúrkált meg a méh). Például ha a kezem szúrta meg akkor a szemem alatt dagadt és pirosodott meg a bőr. Aztán néhány szúrás után már olyan közömbös lettem irántuk hogy legtöbbször oda sem nyúltam ahol megszúrt. Az sem zavart ha egyszerre 5-6 nyakon csípett.

Orvosilag gyógyítják is a méhcsípés allergiát úgy hogy fokozatosan hozzászoktatják a szervezetet a méhméreghez.

2019. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%

Ez szerintem nem így működik.

Egy méhlsz ismerős 20 év méhészkedés után lett allergiás rá de nagyon durván.

2019. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Méhészruha nélkül méhészkedek?
2019. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*méhészkedtek
2019. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem de átcsípnek rajt :D
2019. máj. 14. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem voltam allergiás, majd egy földbe fészkelt méhfészekbe való lépés után, ahol 400 fölötti csípést szenvedtem el, elég durva allergiám lett rájuk, megcsíp egy és feldagadok és jöhet is a mentő.


A srác, aki írta, hogy immunitás alakul ki a csípésektől, az túl sok Riddic 3-at nézett :)

2019. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!