Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért mondják sokan, hogy aki...

Miért mondják sokan, hogy aki állatot tart, annak nincs se karácsony, se nyaralás, se semmi?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, vannak annyira összetartóak a faluközösségek, hogy ha valaki elutazik egy-egy hétre, vagy csak pár napra, akkor fizetség ellenében meg lehet rá kérni másokat, hogy etessék meg a tyúkokat, kutyákat/fejjék meg a kecskét, stb. Nagyim is tartott állatokat, és mindig volt valaki a faluban, aki segített, amikor távol volt pár napra. Kapukulcsot odaadta az illetőnek, és szívesen átjött, segített. Ez persze fordítva is működött.
2019. máj. 17. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki lakik faluban, a városban meg jóformán nem is ismerik egymást az emberek. Én egyik szomszédomnak se engedném, hogy bejöjjön a lakásba, ha én nem vagyok itt. Faluhelyen persze nem is kell beengedni a házba, az ólak kint vannak. A szüleim szomszédjára meg egy cserép művirágot sem bíznék rá, tök bolondok.
2019. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Az már régen volt.Inkább kinýirom az összeset mielőtt elmennék,hidd el jobban járnának.Amúgy meg az emberek többségének büdös y munka,senki nem fog napi 2-3 alkalommal átmenni ellátni őket.
2019. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baromfi, sertés még rendben van, azokat rá lehet bízni a szomszédra, de egy kecskét, tehenet vagy lovat nem tudsz rábízni másra, mert azokra figyelni is kell napközben. A tehénfejés sem úgy megy, hogy csak úgy odamennek hozzá és 5 perc alatt kinyomkodják a tőgyeit.
2019. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!