Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyi ideig neveli a kotlós...

Csabika123456faa kérdése:

Mennyi ideig neveli a kotlós a kiscsibéket? Mennyi ideig pesztrálja őket? Mikor küldi el őket hogy járják a saját útjukat?

Figyelt kérdés
Appenzelleri Hegyesbóbitás kotlósról van szó. Olvastam hogy maximum 6 hetes korukig nevelgeti a csibéket az anyjuk viszont a csibék már a 7 hetes kort is túllépték és még mindig az anyjukkal vannak. Kb. mikorra várható hogy elhajtja őket az anyjuk magától vagy hogy magára hagyja őket? Szabadtartásban vannak egy elég nagy telken mennek amerre akarnak tehát helyük végülis lenne, persze mindig összefutnának de az anyáskodást előbb utóbb abba kell hagynia és visszatérni a tojástermeléshez.

#csirke #kotlós #csibék nevelése
2019. jún. 6. 18:03
 1/2 anonim válasza:
Pontosan nem lehet tudni meddig anyáskodik a kotló. Nem fogja hívni kotyogással a csibéket. Tojni egy idő múlva azért fog. Nekem volt olyan kotlóm, aki a csibékkel közös alvóhelyen kezdett el újból tojni. Azért azzal lehet gyorsítani a dolgot, ha pár napra elzárod a kotlót a csibéktől. Akkor "elfelejtik" egymást.
2019. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mostmár gondoltam rá én is hogy elveszem tőle a kicsitket mert úgy tűnik nem akarja elhagyni a kicsiket
2019. jún. 6. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!