Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mitől hörögnek tüszögnek a...

Mitől hörögnek tüszögnek a csírkék?

Figyelt kérdés
lassan 4 hete tart ráadásul kötőhártya gyuladás is van némelyiknél kaptak már trisulmixet c vitamint b vitamint ,legutóbb gandaxil valami ilyesmi volt a neve de javúlás nem nagyon látszik az állat orvos mondta hogy ezeket kell kapjon de ugy érzem mintha a csirkék kísérleti egerek lennének és az orvos nem ért hozzá ! van 100 db 2 honapos csírke meg van 12 db nagyobb csirke mind beteg egyébként esznek isznak minden mintha semmi bajuk nem lenne de még is. esetleg valaki tudna ajánlani valami gyógyszert? (megdögleni kb. vagy 4 db döglött) köszi előre az értelmes válaszokat.

2019. júl. 2. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nézd át:

[link]

2019. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem erre vagyok kíváncsi ezeket már végig futottam nekem konkrét vélemény kell de azért köszi.
2019. júl. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!