Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A házunkba rendszeresen...

A házunkba rendszeresen bejönnek a gyíkok. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy már az ajtót sem tudjuk nyitva hagyni, mert egy órán belül látunk két gyíkot futkosni a konyhaasztalunk alatt. Becsukva meg nem tudjuk tartani az ajtót, hisz van egy kutyánk, aki nem tud máshol kimenni a kertbe. Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretem a gyíkokat így bántani semmiképp sem szeretném őket. Valami ötlet?

2019. júl. 30. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen gyíkokról van szó.
2019. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsi zöldesbarnákról. Többet nem tudok...
2019. júl. 31. 10:00
 3/5 anonim válasza:
84%
Adjátok el nekem a kérót! Imádom a gyíkokat! :D
2019. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki *.* De vajon miért mennek be? Van valami kutya macska a háznál amitől esetleg megijednek?
2019. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj most látom, hogy van kutya bent..akkor nem tudom miért mennek be. Esetleg kapjátok el őket és vigyétek el valahova, ahol napsütötte hely van és sziklák. Valami kis domboldal, vagy mező. Szántóföldre semmiképp sem!
2019. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!