Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Hüllők

A kérdés

Kihez lehet fordulni, ha a siklók elszaporodtak?

Alapból nincs velük bajom, de nem állítom, hogy szeretem őket. Tudom, hogy hasznosak.

Eddig egyet-egyet láttunk az udvaron.

De idén beköltöztek. Padlás, pince, és a kamrában is tálaltunk egy jó méteres kígyóbőrt. Az udvaron a lépcső alól kettesével, hármasával kukucskálnak ki.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sikló, kígyó

aug. 1. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
Kártevőírtók foglalkoznak ezzel (is)

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 1. 16:15 Privát üzenet
Mivel mind védett, én inkább a legközelebbi nemzeti parkot hívnám fel.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 1. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hova kell fordulni, ha a kutyámat megtámadta egy utcára kiszökő másik kutya?
Szeretnék segítséget kérni cicák mentéséröl lenne szó, Dunaújváros környékén! Esetleg van aki jártas ebben kihez kell fordulni ki tud segíteni? Nem anyagi segítségre gondolok .
Mi az oka annak, hogy a lakóhelyemen (falu) elszaporodtak a csúszómászók?
Az egyik barátom kertjében elszaporodtak a szongáliai cselöpókók ahogy ö fogalmaz kb 3000 db van és hát nem boldog töle pláne mivel bejárkálnak a lakásba is . Mit lehet tenni...
Mocsári teknős tartásával kapcsolatban kihez kell fordulni Szegeden milyen hozzáértők vannak?
Nagyon iszonyodom a hüllőféléktől, de az udvaromban elszaporodtak a gyíkok, lépten-nyomon beléjük botlom. Tudom, hogy védett állatok, nem akarom bántani őket, de nincs valami...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Hüllők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!