Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mien kígyó lehet ez? Anyukámná...

Mien kígyó lehet ez? Anyukámnál becsúszott a konyhába, megilyedt. Szerinte Vipera fajta lehet.

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 29. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy siklo:) dobjatok vissza az erdobe, nem bant
2019. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem erdő mellett lakik. Városon. Vissza engedné, ha nem nyirta volna ki.
2019. aug. 29. 17:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Takarodjatok most már az anyátokba! Ez csak egy nyomorult, tök ártalmatlan vízisikló volt, ami nem mellesleg védett! Büdös, tanulatlan parasztok! :S Legalább ne tennéd közszemlére, ha már ilyet csinálsz!
2019. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
MIért kell egy siklót agyonütni? Ennyire nem lehettek ostobák! Miért kell egyből bántani egy állatot ha azt sem tudod mi az. Egy ártatlan sikló volt. Csak visszakellett volna engedni egy bokor alá, vagy víz közelébe.
2019. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem én öltem meg hanem a mostoha apám meg anyu. Nem tudták mien kígyó. Már az én házába is becsúszott be mérges kígyó. Szőlő tőke alatt volt egy vipera fészek a kertben. Én erdő mellett lakok és mindig vissza engedtük a siklókat. Kíváncsiságól kérdeztem meg, hogy mien kígyó, mivel állították hogy az mérges kígyó.
2019. aug. 29. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen kígyó, mivel minden hüllő védett!

Ez meg csak egy sikló volt

2019. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A hüllők védett állatok!

Jó is lett volna, ha mérges. Az ilyen embereket csuknám rács mögé. Aberrált állatok.

2019. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rohadnátok meg... Ostoba proli barmok.
2019. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen buta tuskó proli embereket úgy felpofoznám... ez egy nyomorult sikló volt. Védett állat mellesleg.

Nem szeretnéd ezt megbeszélni azokkal a debilekkel, hogy legközelebb ne nyírjanak ki mindent ami mozog?

2019. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen embereket (nem téged kérdező, mert te nem akartad bántani)honnan tudták, hogy mérgeskígyó?Nem minden kígyó mérges.Az emberek olyan buták, szerencsétlen kígyó betéved azt egyből mérges.
2019. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!