Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki tart otthon vitorlás...

Valaki tart otthon vitorlás gekkót? Esetleg szakálas agámát? Rengeteg kérdésre nem kaptam pontos választ a magyar oldalakon.

Figyelt kérdés

Nagyon rég szeretnék már egy gekkót. A vitorlás gekkó-ba első perctől beleszerettem, utánanéztem, de még rengeteg kérdésem van.

1. Tartható egy viszonylag nak terrátiumban (méreteket csak saccolni tudok 1 méter széles, 30 cm mély és 40 magas (az internet magas terráriumot javasol, de az eladók azt mondták hogy ebben is nagyon jól elvannak ha jó az elrendezés)), egy hím és egy nőstény?

2.Könnyen letörhet a farkuk?

3.Kell vizestál?

4.Milyen lámpa kell? (ha jól értem UV lámpa nem kell, mivel amúgyis a növények alatt bújkál)

5.Kézhez szokik? Szereti ha kivesszük?

6.Terráriumot leszámítva(10000 ft-)

+1(vagy kettő) gekkó(7500 ft-) mennyibe fog kerülni az első bevásárlás. Gondolok itt lámpára,talajra meg ilyesmi?


Az agámával kapcsolatban.

1. Nehéz a tartása?

2.Nagyon nagyra nőn?

3.Az említett terráriumban jól elvan?

4.Neki milyen esetleges plusz költsége van?



2019. aug. 31. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Magas terrárium kell neki. Nem széles. Felfelé szeret mozogni, nem jobbra-balra.

A tartása nem nehéz, ha megfelelően csinálod.

Ne kereskedésben vedd, keress tenyésztőt. Ő majd segít a megfelelő tartásban.

A kisállatkereskedésnek a profit a lényeg, a sz.rt is eladják,ha haszon van rajta. Persze, hogy azt mondja, jó a gagyi is.

2019. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkereskedéseket nagy ívben kerüld.
2019. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!