Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöm miért harapdálja a...

A teknősöm miért harapdálja a betont?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem jó a szeme, vagy érez benne valami olyasféle anyagot, amire szüksége lenne.


Adj neki valamiféle !kálcium! forrást! Kell is neki, azt hiszem kagylóhéjat szoktak adni nekik, valami spec. kagylóhéjat. Állatkereskedésekben lehet kapni, kérdezz rá ott.

2019. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Micro Calciumot adtam a sajátomnak, amikor ez a probléma állt fent, egy hét után abbahagyta és élénkebb is lett.
2019. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xp ali ***** válasza:
Én is Ca hiányra tippelnék. Nem lehet, hogy túl egyoldalúan táplálod? Érdemes megkérdezni valakit, aki látja és ért is hozzá. Lehet, h ránézésre megmondja, mi a baja.
2019. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

fogyatékos 😂

egyébként ca hiány lehet

2019. szept. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Nem értem miféle anyag van a betonban, ami kell egy teknősnek, mint tápanyag, de kérlek avass be O.o


#4

Jaj de nem vagy vicces...

2022. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!