Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szárazföldi vagy vizi remeterá...

Szárazföldi vagy vizi remeterák tartása?! Melyiket ajálnjátok?

Figyelt kérdés

#Remterák
2019. szept. 11. 17:33
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Jól tudom, hogy a remeterák tengerparton él? Akkor honnét vennéd a tengervizet a vízihez?
2019. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 drfauna ***** válasza:
Szia! A szárazföldi remeterák tartása bonyolult, és jó körülmények között tartva akár 30 évig is elélhetnek. Emellett varázslatosan aranyos kis lények, csak ne undd meg őket, mert lesz pár szép évetek együtt! :) A tengeri remeterák tartása "csak úgy" nem ajánlott, annál inkább egy tengeri akváriumban, mármint ha halakat nem is raksz bele, de kellenek élőkövek, növények, és nem ártanak a lágykorallok sem. És ezek a lények tapasztalatom szerint általában betegek, vagy rossz kondiban vannak az állatboltba kerülésükkor, kevés ideig élnek. Én a szárazföldit ajánlom, de nagyon nagy alapterületű terrárium kell nekik, és kopoltyúval lélegeznek, így minden nap páráztatni kell őket, és kell legalább egy sósvizes és legalább egy édesvizes tálka. További tartási információkért keresse meg a drfauna nevű Instagram oldalon, amit a mai napon direkt e célból létrehoztam. Itt a tippeket képekkel in demonstrálhatom. Szép napot!
2020. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!