Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy Sárga fülű sisakos...

Van egy Sárga fülű sisakos ékszertekim már lassan 2 éve és nem tudom hogyan kell etetni mert van aki azt mondja mindennap, van aki az mondja kétnaponta, és van aki azt hogy hetente. Szerinted hogy? És honnan tudom hogy fiú -e vagy lány?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 évig kibírta, nem csinálod rosszul:D amúgy én minden nap etettem, amit meg nem evett meg rögtön azt kiszedtem és eldobtam. de nem lesz baja ha olykor egy nap kimarad.
2010. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-másfél éves koráig minden nap kell etetni,a tiedet jobb lenne,ha már csak 2-3 naponta etetnéd.

Ha hím:-homorú haspáncél

-hosszú karmok

-hosszú farok,aminek a töve vastag,széles,és egyre vékonyodik a vége felé


Ha nőstény:-lapos vagy domború haspáncél

-rövid karmok

stb.

Szóval pont az ellenkezője a hím tulajdonságainak:)Ja és még annyi,hogy a hímek kisebbre nőnek a nőstényeknél.Ezen a képen a nagy a nőstény,a kisebb a hím(jól látni,hogy a hím sokkal kisebb a nősténynél,sokkal hosszabb karmai vannak,és azt is látni,hogy milyen a hímnek a farka:).

[link]

2010. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor még kicsi,naponta.1 éves-másfél hónapos kortól lehet 2 naponta,hetente adhatsz neki 1-2× halat
2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindenkinek!!
2010. júl. 18. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom olvasgatni: [link]

Főleg a Tartás menüpontot.

2010. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!