Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit adjak télen a görög...

Mit adjak télen a görög teknősömnek enni?

Figyelt kérdés

1honaposan kaptam most 4 honapos es 3,5cm,vettem neki szaraz kimondottan teknos tapot de nem birja megragni igy idaig,lohere,fu,es a kedvenceivel etettem :csorboka,tyukhur..

Most hogy leesett a ho nem nagyon talalni es mast nem eszik adtam neki repat reszelve,almat,kaposztat de semmi..nem nagyon eszi..ma szedtem a ho alol csorbokat es ujbol elkezdett enni..a tapra hogyan tudnam raszoktatni,vagy ti telen mit adtok neki enni?


2019. dec. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A tápot minimális vízzel tudod puhítani. Én szűrőben engedtem rá egy kicsi vizet, utána ment a teknős elé. Így puhult valamennyit, de nem lett pépes. Télen otthon csíráztattam magokat, azt kapott reszelt répával, madársalátával, rukkolával, uborkával, almával keverve. A nagyobb zöldségeket nagylyukú reszelőn reszeltem neki.

Válogatós volt, így nem keverve kapta a zöldségeket, hanem egymás mellé kupacoltam a tálba. Így magának válogatta, és mindig kiürült a tál.

2019. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jöhetsz hozzám tyúkhúrt szedni
2019. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A teknős tápok nem érnek semmit, nincs bennük tápanyag.

Görögteknőst kerti gyomokkal kell etetni ahogy eddig tetted. Próbálj valahonnan szerezni, olyan nagy hó csak nincs még. Vagy amikor elolvadt akkor zsákolj be gyomokból és vizesen tarthatod a hűtőben, sokáig elállnak. De még a szárított gyom is jobb mint a táp.

2019. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!