Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A szakállas agáma tényleg nem...

A szakállas agáma tényleg nem unatkozik egyedül?

Figyelt kérdés
Ma vettem, kicsike még, enni nem evett, fürdettem, most jön megy, de inkább nézelődik. Nem fog unatkozni egyedül? Mivel szórakoztassam?
2019. dec. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem értek az agámákhoz, de nem az lenne az elsődleges, hogy mielőtt megveszed, alaposan utána olvasol az adott fajnak? Neten biztos találsz infókat a tartással kapcsolatban. Ha ebben bizonytalan vagy, akkor még lehet, hogy csomó dologgal nem vagy tisztában és rosszul tartod!
2019. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvasom folyamatosan, de jó lenne olyan valakivel beszélni, akinek van. Illetve a nappaliban van a terrárium és a TV (75 colos) megy egész éjszaka, nem lesz baj? A hang és a fény nem zavarja? Erről pl sehol nem találok adatot.
2019. dec. 9. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem baj csak ne közvetlen a TV mellett legyen. Amúgy meg csak jó hőmérséklet elég étel is ital kell neki
2020. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!