Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma meddig bírja...

Szakállas agáma meddig bírja ki uvb lámpa nélkül?

Figyelt kérdés
Fél éves a szaki, kiégett az uvb izzó, itt vidéken lehetetlen kapni... neten rendeltem, de másfél hét még mire megérkezik. Melegítő lámpája van, de uvb nélkül nem lesz neki baja addig?

2019. dec. 15. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A következő borotválkozásig :D

bocsi a trollkodásért


komolyra forditva a szót, szerintem hivd fel őket, ilyen helyeken viszonylag értik a dolgukat az eladók, biztos meg fogják tudni mondani neked, hogy mit csinálj


[link]

2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az UV lámpát kb. fél évente cserélni kell, ha kiég, ha nem?
2019. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de 2 hónapja vettem ezt az izzót, egyáltalán nem is kellett volna még kiégnie...azért köszi. A kérdésemmel kapcsolatban tudsz segíteni?
2019. dec. 15. 23:07
 4/5 Lipton. ***** válasza:

Ezek az UVB izzók amugyis olyanok, mintha nem is használnád.

Inkább fénycső való a szakinak, Arcadia 14%-os, T5-ös mondjuk.

Ha mégis izzó, akkor legalább fektetve próbáld meg használni.

Kérdésedre a válasz: Másfél hétig kibírja napfény nélkül!

2019. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem beszerzek egy fénycsövet is majd. Köszi a válaszokat :)
2019. dec. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!