Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó szokott fürödni?

Leopárd gekkó szokott fürödni?

Figyelt kérdés

Kell nekik a terráriumba, direkt olyan nagy tál, amibe belemennek megmártózni?

Vagy elég az itató?

Ilyenre gondolok, 2 literes:

[link]



2019. dec. 22. 17:21
 1/4 WidowmakerButt ***** válasza:

Hasonló kis "tálacskám" van a leguánomnak, csak nyilván legalább 3-szor ekkora (még csak 6 hónapos szóval nem túl nagy)

Igenis kell a leopárd gekkonak egy kis áztatás, viszont ne legyen túl mély, csak annyira, hogy a teste épphogy csak elmerüljön de a feje maradjon a víz felett.

2019. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell neki, de nem is baj ha van. Nem nagyon fog belemenni, mert nem vizes élőhelyen él, leginkább csak inni fog belőle szerintem. Én akkor már inkább raknék neki egy kisebb tálat, hogy nagyobb száraz területe legyen, de inni is tudjon.


Egyedül vedlésnél segít, ha áztatva van, de azért szerintem felesleges folyamatosan bent lennie egy akkora vizes tálnak. Ilyenkor kiveheted és megáztathatod egy kicsit, vagy ami mégjobb, egy páradobozt is berakhatsz neki.

2019. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2019. dec. 23. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen sokat fürdik de arra mindenképp ügyelj h érjen le a lába, ne legyen mély víz...
2020. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!