Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Örökbefogadtam egy 7 hónapos...

Örökbefogadtam egy 7 hónapos szakállas agámát. Eddig nagyon kis helyen volt tartva és alig etették. Most ennyi idősen akkora mint egy 3-4 hónapos. Még megnőhet nagyra ha jól van tartva? Vagy már késő?

Figyelt kérdés
Most 250 literes terráriumban van, mindene megvan ami kell, már erőre kapott, érdeklődő, mászkál, de kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor még utol tudja magát érni, vagy kicsi marad? Ha még kicsi is marad lehet teljes élete?

2019. dec. 23. 11:58
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem leopárdgekkóm van, nem agámám, de szerintem próbáld kicsit többet és választékosabban etetni, meg vitaminozd a kajáját. Egy kisállatboltban vagy ilyesmiben kérdezz meg egy eladót, hogy milyen vitamin kell neki, vagy hogy mit csinálj, hogy megnőjön. Egyébként szerintem nem lesz baja, ha nincs semmilyen betegsége.
2019. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!