Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen igényei vannak egy...

Milyen igényei vannak egy mexikói királysiklónak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az etetésre, helyre, hőmérséklet, bújók, stb.

A válaszokat előre is köszi!



#kígyó #igény #tartás #sikló #mexikói királysikó
2019. dec. 25. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Letiltottak a google-ról?
2019. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha kap havonta egy egérrel töltött tacos salsával leöntve, bárhol elvan.
2019. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, kicsit szomorúnak tartom, hogy annyira üres az életed, hogy idegenekkel trollkodsz egy olyan fórumon, ahol amúgy sem számíthatsz különösebben értelmes kérdésekre, dehát ez van. Ne aggódj, én sajnállak.

Szóval az a helyzet, hogy külön a mexikóiról nincs túl sok infó (a többi királysiklófajról van), de amit eddig találtam, azokat már elolvastam, ne aggódj. Viszont szerintem egyébként sem ártanak a személyes tapasztalatok, gondolok itt a "háta zenyém az nem szereti a tacskókat" jellegű magasröptű megjegyzésekre. Remélem, nem azért vagy ilyen proletár bunkó, mert a párod pont karácsonykor dobott/anyád akkor halt meg/akkor leplezték le a padláson lévő drogtanyádat. Mindezektől függetlenül neked is boldog ünnepeket!

2019. dec. 26. 01:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem számíthatottam tőled különösebben értelmes kérdésre, dehát ez van. A családban minden rendben, köszönöm érdeklődésed. Neked is boldog karácsonyt, még az agyhalálod beállta előtt!
2019. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bro, nem számítottál tőlem? Nem is ismesz, semmire nem számítottál tőlem, eddig azt sem tudtad, hogy létezem. Mondjuk gondolom akkor ez egy ilyen családi vonás nálatok.
2020. jan. 4. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi van a kigyóval?

Nekem olyan van,miben segítsek??

2020. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!