Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknős megeszi az...

Ékszerteknős megeszi az akváriumban a halakat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon pici ékszerteknősöm ma vettem, és az akváriumába még raktam két ugyancsak pici algaevő halat. Gondolkoztam azon hogy vennék még melléjük valamilyen halakat aranyhalat például... csak nem tudom hogy az ékszerteknős megenné-e ezeket a halakat??!

Előreis köszönöm! :)


2010. júl. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát elképzelhető az enyémek simán levadásznak mindent a tóban, bár ők nagyok. éehet hogy mig pici nem bántja őket, később már nem is fogja.
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Simán megeszi, még a nála jóval nagyobb halakat is! Mivel az ékszerteknős fő tápláléka a hal, ezért én nemtennék mellé halakat. Nekem is tekijeim vannak tudom milyenek :)
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20 centis ékszertekim meg ölt 2 30 centis koit a tóban 1 nap alatt
2010. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán megeszi, csak idő kérdése.......vadászösztönük előbb utóbb visszajön. Én sajnálnám a díszhalakat, másrészt felesleges pénzkidobás, inkább a tekinek vegyél valamit :)
2010. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megeszi. de vegyél egy másik akváriumot ,tedd mellé a halakat és egy üveg választja el öket :D én ezt csinálnál :)
2010. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!