Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja a vörösfülű...

Mi lehet a baja a vörösfülű ékszerteknősömnek?

Figyelt kérdés
Már elmúlt 30 éves, de úgy nézem megbolondult. Eddig csak telente csinálta pár éve, hogy mindennek neki meg a seggével és mintha nyomni akarna ki valamit, ha berakom a helyére csak ritkán csinálja, meg ha fürdetem akkor is csak elkezdte mostanában pedig eddig nem csinált. Ilyenkor összepisál mindent meg előjön a hemipénisze. Mitől őrülhetett meg? Már ha kiengedem szinte nem is mászkál normálisan, az az első dolga hogy mindent megseggez, meg forog körbe körbe és tolja ki a nemi szervét.
2020. ápr. 9. 10:02
 1/2 Bogix_grl válasza:

Ha hím teknősöd van,

és egyedül él (nincs nőstény társa) akkor arra vágyik, hogy egy nősténnyel szaporodhasson. Nem vagyok orvos, de nekem is vannak teknőseim (sárgafülű ékszerteknőseim) és úgy gondolom, ez teljesen normális.

2020. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. En is erre gondoltam, foleg hogy csak idoszakosan csinalta eddig. Viszont nem merek neki hozni szexpartnert mert felek hogy elkapna valamit.
2020. ápr. 18. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!