Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaméleon tenyészetet hol...

Kaméleon tenyészetet hol találok budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemsokára meglesz a terrárium, de a kérdésem az lenne, hol találnék budapesten olyan tenyészetet, ahol Párduckaméleont lehet venni? (Ambanja blue, vagy tamatave) igazábol szín lényegtelen. Ja, és ahol nem 70 000 ft, hanem max 50 000. valaszokat előre is köfike

2020. ápr. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Fb--->kaméleon fanclub. Ott vannak tenyésztők. Pl. Annus János.

A chameleonfarmot meszire kerüld.

2020. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 válaszíró: hogyhogy kerüljem? az nem megbízható?
2020. ápr. 18. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Az alapcsomaguk siralmas, az állataik hamar pusztulnak. Lépj be a csoportba, amit javasoltam, és a keresővel keress rá a farmra. Nagyon sok probléma van velük,és az árujukkal.
2020. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 válaszíró: Terraplaza, megnéztem, ott nem úgy lehet venni, hogy bébi, hanem 3,5 éves. Én olyat nem szeretnék venni, főleg 88 000 ftért. Valami olyan helyet nem tudsz, ahol nem úgy lehet venni, hogy már 3,5 vagy több éves? kis baba kamit szeretnék
2020. ápr. 19. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Terraplazan lehet venni kicsiket is... Mellesleg a csoportban megtalálhatók a tenyésztők, akik terraplazan kiállítanak....
2020. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!