Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sérült erdei sikló túlélheti ezt?

Sérült erdei sikló túlélheti ezt?

Figyelt kérdés
Avart gereblyéztem a telkemen és véletlenül egy félig a földben lévő példányba belekaptam. Rögtön kézbevettem és láttam hogy az oldala körülbelül 1-2 mm mélyen megrepedt és kicsit nedvezett meg vérzett is viszont nagyon szabadulni akart a kezemből ezért elengedtem az erdő felé. Van esélye túlélni szegénynek vagy biztos meg fog halni?

2020. ápr. 20. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Te jó isten! 2-3mm mélyen megrepedt? Biztos, hogy meg fog halni.
2020. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom akkor szegényt, az első ötletem az volt hogy elviszem állatorvoshoz, hátha tud valamit kezdeni vele viszont nagyon ficánkolt és attól féltem hogy csak még jobban megsérül.
2020. ápr. 20. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Az #1 szarkazmusa ezekszerint nem esett le. :D

Semmi baja nem lesz, túléli, nyugi. :)

2020. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi baja. Én a kutya szájából szedtem ki egyet, a farka eléggé vérzett. Elengedtem. Szívós jószág, túléli.
2020. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így egy kicsit nyugodtabb vagyok, remélem rendbe jön idővel.
2020. ápr. 20. 20:52
 6/6 anonim válasza:
Simán tuleli én egyszer olyat lattam hogy kint voltak a szervei es a belei és túlelte
2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!