Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy tarthassak egy királypitont?

Figyelt kérdés
Szüleim nem szeretnének, de én pedig nagyon. Úgyis az én szobámban lenne, de szerintetek hogy győzzem meg őket?

2020. máj. 6. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy.

Inkább tanulj.

2020. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Saját ingatlanba olyan állatot viszel majd, amilyet akarsz. A szüleid házába nem engedik, törődj bele.

Valószínűleg írtóznak tőle, ahogy a legtöbb ember. Ez van.

2020. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engedj el a házban néhány tarantulát és győzd meg a szüleidet, hogy a piton elkapja őket.
2020. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sajnos a meggyőzés nem nagyon szokott működni, ha a másik fél nem akarja. Én megmondom őszintén, ha a lányom majd pitont akar, megengedem, én is tartottam. Viszont én meg a kutyát nem engedném, és meggyőzhetetlen vagyok. A piton előnye, hogy nem büdös, nincs szőre, és ha nem akar vele kontaktot a másik féle, akkor nem kell, mert terráriumban van. Na, a kutya nem ilyen... Szóval talán ennyi az előny, amivel érvelni tudsz.
2020. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, tele vagyunk állattal, de SEMMIVEL nem tudnál rávenni, hogy önszántamból beengedjek egy kígyót házamba...
2020. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én saját pénzemből (dolgoztam+gyakorlat iskolából) elkészíttettem a terráriumot+minifagyasztót vettem az egereknek. Látva elszántságom ők megvették nekem a jószágot. + Rengeteget olvastam róla szakkönyvekből+fórumokon.


Nagyon sok hely kell neki a terkó mérete miatt, az egerekkel is lehet bénázni mire kifagy. Jól gondold meg. Nem olyan leányálom mint ahogy gondolod. Arra is készen kell álnod, hogy nagy esélyel véletlen meg is leszel marva. (Néha ha nincs elég testhő az egérnek, mellékap, ami a kezed is lehet)

2020. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!