Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elveszett leopárd gekkót meg...

Evelin9436 kérdése:

Elveszett leopárd gekkót meg tudom találni ?

Figyelt kérdés
Néhány napja kaptuk eddig nem szökött ki kicsi még akkora mint a mutató ujjam elvileg ki se tudott volna jönni még is megtette kislányom nagyon hiányolja éjszaka 2 kor még meg volt 6ra már nem. Adjatok tippeket hogy tudnám elő csalogatni. hő lámpát alá napozó sziklát vizet és élelmet tettem ki a terrárium mellé. Szerintetek meg lesz ?

2020. máj. 22. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka mozog. Napozni nem szokott. Rakjatok ki neki egy tál vizet azért. Nappal a sötét helyeket keresik, bútorok mögött gyakran megtalálni őket. Ha éjszakára lisztet szórtok a padlóra, akkor reggelre lehet látni, hogy merre mászkált.
2020. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meglett?
2020. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos pedig mindent bevetettünk de azért remélem egyszer elő bújik
2020. jún. 1. 11:08
 4/7 Almacsutka29 válasza:
Mi lett a vége? Megtaláltátok?
2020. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem de hátha el még valahol remélem nem esett baja
2020. okt. 25. 08:30
 6/7 Tundeike válasza:
Remélem azóta meglett, de hátha segíthet még vagy legközelebbi esetet elkerülni. Az én gekkom is megszökött és két hétig nem találtam sehol, víz volt kint és terrárium nyitva hagyva fütéssel, de úgy sem. Egyik nap pakolás közben ruhás szekrény tetején találtam meg dobozok közt, 2 méter magasan. Mindenképpen nézzétek meg fentebbi helyeken is, szeretnek mászni nagyon.
2020. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta elő került köszönöm mindenkinek
2021. jan. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!