Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltünt a leopárdgekkóm! Hol...

Almacsutka29 kérdése:

Eltünt a leopárdgekkóm! Hol találom?

Figyelt kérdés

Hazahoztunk tegnap az állatkereskedésből egy 3 hetes bébi leopárdgekkót. Ledobta a farkát, úgyhogy nincsen raktározott élelme. Meddig marad élteben élelem nélkül? És hol találhatom meg? Egy órát volt nálunk, beraktuk a terráriumba, és gondolom nyitva maradhatott az ajtó, mert mire visszajöttünk 10 perc múlva már nem volt benn

A válaszokat előre is köszönöm. (panelben lakunk egyébként)



2020. aug. 28. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
És tegnap óta nem kerested?
2020. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De, kerestem. A szekrények (gardrób) mögöttre nem látok be, meg van még egy két bútor ami "elmozdíthatatlan"
2020. aug. 28. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elő fog jönni. Ha neked lennék, én leraknám a terkót a földre nyitva, lehetőleg egy nyugalmasabb részen, tennék bele kaját, égve hagynám a lámpát és igyekeznék nem zavarni egész nap. Ha bemászik, látni fogod a nyomait. Ha nem mászik, nemsokára éhen hal.
2020. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbáljuk, lerakjuk a földre a terkót, és majd meglátjuk.
2020. aug. 28. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:
sokszor nem mennek messze a terráriumhoz közeli réseket nézd meg a földön
2020. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na meglett?
2020. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Olyan mintha valahova beszorult volna, bement és nem tudott kijönni.A terrárium,és a szobánként kihelyezett liszkukac és víz érintetlen maradt.
2020. aug. 29. 08:57
 8/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor félnek és elbújnak egy darabig van hogy ki sem mozdulnak az adott helyről nekem pl a terrárium polca alatt volt vagy 3 hétig többször is

onnan tudom hogy nem mozdult ki onnan hogy tele volt piszkítva maga mellett

2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem gondoltam volna. A terráriumban van egy szikla megcsinálva. Rosszul készítették el és volt rajta egy lyuk amibe bemászott. Végül meglett egyészségesen. Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 1. 13:27
 10/10 Tundeike válasza:
Ha legközelebb elveszne esetleg ne csak lenti réseket nézd meg hanem fent is. Az én gekkóm is kijutott helyéröl és két hétig nem találtam, majd egyszer pakolásnál ruhás szekrény tetején néztünk szembe egymassal 2 méter magasan.
2020. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!