Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet ma Magyarországon...

Lehet ma Magyarországon engedélyt szerezni krokodil tartáshoz?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, ahol a rendőrök házkutatás során krokodilt, kígyókat, aligátor teknőst és több állatot találtak.

Ha az illető nem akart volna ezen a téren szabályt szegni, lehetett volna valahogy engedélyt szerezni ahhoz, hogy ilyen különleges állatokat tartson? Kígyót tudom hogy lehet tartani és engedélyt is tudom hogy lehet szerezni. Aligátor teknősben már egyáltalán nem vagyok biztos. És a krokodil?


2020. dec. 1. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak állatkertek tarthatják és kaphatnak engedélyt.
2020. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére nem.
2020. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem,mivel ehhez csak állatkerteknek van engedélye és ők tarthatják,viszont nem a legjobb ötlet egy krokodillal lakni egy légtérben vagy bárhol is😆😅
2020. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Magámember max illegálisan tud krokodilt tartani... Az meg anmyira nem jó ötlet.
2020. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemlehet.

Krokodil vagy aligàtor, kajmàn tartashoz elèg nagy apparát kell.


Biztos hogy sokan tudnàk jól tartani? magànemberkènt, de jobb ez így.

2020. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Vedd meg kicsinek a kromik es hozzadszokik. Ne mondjad meg mutogassad senkinek es akkor senki nem akar buntetni erte. A betoro meg nyugodjon bekeben..o mar nem fog bekopni.


Az ora leolvasok ellen dugd el.

2020. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Régebben amúgy láttam törpe kajmánt terraplázán.

50e volt, 4-5 éve

2020. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!