Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Igaz hogy a kígyók nagyon...

Igaz hogy a kígyók nagyon tiszta állatok az összes többi tartható állathoz képest?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam igénytelenek és a heti 1 etetés után egyet üritenek csak. Míg kutyával,macskával,rágcsálokkal,teknösökkel,halakkal stb csak a baj van sokkal több takarítást igényelnek.

2020. dec. 18. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Most ugye tudod, hogy van ellentmondás.

A kérdésed úgy szól, hogy igényes a kígyó, majd utána leírod, hogy igénytelen...

Egyébként igen, tisztábbak, mint a többiek, mivel másképp mozognak, más tevékenységeik vannak.

2020. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"igénytelenséggel" arra céloztam hogy mivel tiszta rendes állat így sokkal kevesebb idöt energiát igényel tisztán tartásuk.

Pl ha igaz a ritka ürítés akkor egyszerü dolgom lenne hogy megvárom utána azonnal takarítom és nem lesz az hogy egy óra/nap múlva már megint büdös meg szaros mint egy rágcsóló/kutya/macska stb

2020. dec. 18. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
tiszták de egy nagyobb kígyó (pl egy boa) akkorát kagil mint egy ember
2020. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
2: Igen, tény, hogy kevesebb törődést igényelnek, de inkább úgy fogalmaznék, hogy egyszer kell nagyon takarítani.
2020. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tehát ritkán üritenek de akkor sokat?


Egyébként kettöfaj tetszik nagyon: a fekete mexikói királysikló illetve a kenyai homoki boa

2020. dec. 18. 10:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen tényleg sokkal tisztábbak mint a rágcsálok, a kutya vagy éppen a macska.

És amikor ürítenek akkor általában elég sokat. Mondjuk ez attól függ hogy mennyit eszik.

De szerintem erről kérdez meg egy szakembert mert ő többet tud majd mondani hiszen ez a munkája.

2020. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A hüllők úgy egyáltalán tisztábbak, én azt tapasztalom. Egy csomó megeszi a levedlett bőrét, mindig ugyanoda ürít, nincs szaguk, stb.
2020. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Ja, tiszták... Kivéve, mikor takarítás után 5 perccel telibe f.sa az üveget, a hátteret, a növényeket...😁

De tény, hogy kevesebb velük a meló, mint egy emlőssel.

2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ezen jót nevettem nyolcadik! :D Nekem teknős csinálta ezt többször. Nosztalgia...
2020. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Micsoda hogy foshatja teli ha egyszer már üritett?
2020. dec. 18. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!