Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Igaz, hogy a kígyók nem...

Igaz, hogy a kígyók nem agresszívek hanem félősek? Ha ilyen kedvencetek van, megmart már valaha? Ti milyennek találjátok ezeket az állatokat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem agresszívek. Egy ilyen állatnak mi előnye származik abból, hogy embereket marogat? Semmi. Ha lehet elcsúszik, csak akkor harap, ha sarokba szorítva érzi magát. Egy nem mérges kígyó harapása nem vészes. Mintha sok kis tűvel szúrnák meg a kezed.
2021. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Mennyit tudsz a kígyókról?
2021. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak viszont szeretni? Hát de miért is kellene, hogy viszont szeressenek. Lehet tenni másokért anélkül is, hogy bármilyen ellenszolgáltatást várnék el. Vannak hüllőim, több is, de sose gondoltam még arra, hogy júúúj én etetem és takarítom és nem szeret. Nem azért teszem, hogy szeressenek. Egyszerűen azért mert gyönyörűek és különlegesek.
2021. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én tegnap hoztam egy gabonasiklot haza, ő barátságos, kedves kis baba, de nagyon félős:( igen, haraphat is ha veszélyben érzi magát, de nem az a jellemző.

Nekem sikerült tegnap pont olyan szögben érte nyulnom, hogy megijedt,"S" alakot vett fel és szemrehányó tekintettel nézett rám.🤣🥰❤️🐍 Imádnivaló állatkák!

2022. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!