Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gabonasiklo harap?

A gabonasiklo harap?

Figyelt kérdés
4 eves kisgyerek melle lehet venni gabonasiklot? erdekelne hogy ti milyen nevet adnatok neki:))
2010. aug. 17. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, egészben nyel le... viccet félretéve harap, mint minden kígyó. 4 éves kisgyerek mellé elég bátor próbálkozás, de nekem 5 éves az unokaöcsém, és rottweilerem van :D névválasztásban nincs ötletem, de emberi nevet adnék, nem gyilkost, meg ilyeneket.
2010. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:)))))))))) egeszen kicsi még,50 cm ugymond beby kigyo:)) a kisfiam meg minden allatot megfog semmitol sem fel..de azert biztos ami biztos alapon kerdem:))koszi a valaszt:)
2010. aug. 17. 20:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően van táplálva és kiskorában kézhez szoktatják (sokat veszik ki, elengedik a szobában), akkor később sem lesz gond. Üdv, egy gabonasikló tulajdonos.
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
koszi,megnyugodtam:))
2010. aug. 18. 00:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt egy gabonasiklójuk (Titike) az folyton kimászott a terráriumából, pedig volt neki egy levehető teteje. Hiába raktak rá lexikonokat, akumlátorokat, Titike fogta magát és kilökte magát. Aztán napokig keresték a házukban, végül a télikabát ujjában lett meg :)
2010. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Aztán megunták az örökös keresgélést és bevitték egy állatkertbe, ahová alig akarták befogadni, de végül sikerült új otthont találni Titikének =)
2010. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én gabonasiklómat Nagininek hívták. Soha nem harapott meg. Megfelelően kézhez kell szoktatni és akkor semmi probléma nem lesz vele. Persze egyedül soha ne hagyd a kicsit meg a kígyót. Jól zárható terráriumban legyen. Meg etetés után 1-2 napig ne zaklassátok amíg emészt. Nem tudom mennyire vagytok jártasok kígyó tartás szempontjából.
2010. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:)))titike aranyos kigyesz lehetett:))))


Hat teljesen kezdok vagyunk:)a neten keresgelek ra a dolgokra de jobb szeretek olyan emberrel kontaktba lenni akinek van sajat kigyoja es tudja azt hogy mirol beszel

2010. aug. 19. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet,ha a gyerek kezébe nem adod :)Enyémet Dexy-nek hívják.
2010. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem írni,eszébe sem jut h megharapjon :)
2010. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!